Kurumsal

You are here:
Hakkımızda

Pakro Kimya

Pakro Kimya Dış Tic. A.Ş. 1996 ’dan bu yana plastik sektöründe uzmanlaşan bir kadro ile faaliyetini sürdürmekte olup, polimerlerin Türkiye’de ve uluslararası piyasalarda ticaret ve dağıtımını yapmaktadır.

Pakro Kimya dünyanın önde gelen petrokimya üreticileri ile uzun yıllara dayanan köklü ilişkiler geliştirmiştir. Bugün itibariyle, plastik hammadde sektöründe satış, pazarlama, lojistik, satış sonrası destek hizmetleri ile uluslararası boyutta faaliyetlerimizi yürüterek global pazarda tüm müşterilerimizin fırsatları yakalamalarını amaç edinmiş, bu çerçevede dünyanın önde gelen markalarından temin ettiğimiz ürünleri güvenilir ve sürdürülebilir bir şekilde son kullanıcılar için proaktif olarak üzerimize düşeni yapıyoruz.

Pakro, Türkiye ‘de İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Konya, Gaziantep bölgelerinde satış ve depolama ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Pakro Kimyanın Birleşik Arap Emirlikleri, İran ve Kore’de ofisleri bulunmaktadır.

Misyonumuz

Tüm Dünya üzerindeki petrokimya tesislerinde üretilen plastik hammaddeyi Pakro Kimya’nın temel ilkerlerine sadık kalarak sektörün en rekabetçi saygın şirketiler arasında yerini almak, vaktinde teslimat ve rekabetin arttığı yeni yüzyılda devam eden global iş gücünün temposunda her bir müşterisi için ekonomik fırsat yaratmak, alırken kazan kazandır prensibiyle büyümeye ve büyütmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Pakro Kimya müşterilerine mümkün olan en cazip fiyat avantajını sunmak. Ticareti tüm müşterileri için daha iyi hale getirmek. Bu çerçevede müşterilerimizin küresel ekonomiye tam olarak katılma hakkına sahip olduğuna inanıyor müşterilerimizin bu hakkı kullanma ve finansal sağlığı geliştirme izni vermek için yükümlülüğümüzün ve sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ediyoruz.